• Ново
Изматете ги женските шорцеви за влечење
zoom_in

Изматете ги женските шорцеви за влечење

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Удобно додавање на вашите летни најважни работи, овие шорцеви за влечење на лажички нудат изглед на животен тексас во мешавина од памук. Исклучиво на. Моделот е 5,9 ”и носи големина 4. Прибл. ИНСЕАМ : 3-1/2 ”. Права нога. Повлечен стил; Faux лета. Еластична половината за дополнителна удобност; Врза за влечење. Стил со 4 џеб за да се одржат најважните работи. Исцрпена полите; Истегнување ткаенина. Висока сиера/селска лента : 99% памук/1% спандекс; Бела/ливче розова : 98% памук/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Shortsенски шорцеви за влечење од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Им се допаѓа и на купувачите..