• Ново
SeaStar HF 3 4 Комплет За Монтирање На Преграда
zoom_in

SeaStar HF 3 4 Комплет За Монтирање На Преграда

DEN 4429.44

Износ
check Во продавницата.

А Sea Star HF5512 3/4 " комплет за монтирање на преградата. Постојат две собранија по комплет. Sea Star HF5512 3/4 "Комплет За Монтирање На Преграда : Sea Star HF5512 3/4" комплет за монтирање на преграда. Инсталации со еден цилиндар. 2 собранија по комплет.

Им се допаѓа и на купувачите..