• Ново
Co. Silver Jeans Co. Womenенски вторник со низок пораст Тенок фармерки за подигање, големини на половината 24-34
zoom_in

Co. Silver Jeans Co. Womenенски вторник со низок пораст Тенок фармерки за подигање, големини на половината 24-34

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Сребрени фармерки Ко. Fit Fit Chagging обезбедува само доволно покриеност, ласкајќи различни типови на тело-особено оние со кратки торзи. Тенок скулптури со скулптури до колкот и бутот и ја крева задната страна за целосен ласкав изглед. - 78% памук 20% полиестер 2% еластански тенок фармерки со подигање со темно миење на индиго. Ова е одржлива тексас ткаенина која има синтетички цикло -влакна. Овие влакна се подобрени за екосистемот на Земјата, се однесуваат повеќе како природни влакна ако завршат во околината. Како резултат, тие ја намалуваат упорноста на пластичните микрофибери во океаните и ги намалуваат пластичните акумулации во депониите. Оваа ткаенина е многу удобна и има мека рачна рака . стајлинг со 5 џеб со затворање на табулаторот за летање и копче. 7,5 '' низок пораст. 31/33/35 '' Inseams; 16.5 '' Отворање на нозете. Моделирани во големина 26 и 33 '' inseam.

Им се допаѓа и на купувачите..