• Ново
Bamboo жени обични чипка на чипка во црно
zoom_in

Bamboo жени обични чипка на чипка во црно

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Овој багажник е како да имате две бои во една, тоа доаѓа и со црни и со неонски ленти за да можете да го измешате вашиот стил во зависност од вашето расположение. Тие се удобни и одлични за постудените месеци. Тие работат точно на големината, така што нема потреба да се зголемуваат, вклучително и кога носат дебели чорапи. На секој им треба пар од овие во своите плакари. 1 во пета, работи точно до големината дури и со чорапи. Синтетичка кожа, гумена надворешна плоча.

Им се допаѓа и на купувачите..