• Ново
Синсинати Бенгалс 58 ткаенина од полиестерско руно лого од дворот, црна и портокалова боја
zoom_in

Синсинати Бенгалс 58 ткаенина од полиестерско руно лого од дворот, црна и портокалова боја

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Покажете ја вашата loveубов кон играта со оваа забавна ткаенина. Мекото полиестерско руно го карактеризира логото на Синсинати Бенгалс во дизајн на сите. Одлично е за правење ќебиња, фрлања, пончови, јакни, марами и многу повеќе. Без разлика дали на стадионот или на софата, ќе се покаже вашиот тимски дух. Машината што може да се мие и може да се исуши за лесна нега. Оваа ткаенина е лиценцирана од НФЛ (Национална фудбалска лига) само за индивидуална употреба. Секоја неовластена употреба на оваа ткаенина е забранета и нелегална. Не е наменета за облека за спиење на децата. НФЛ тим спортски дизајн. 100% полиестер. 58 "широк. Продаден од дворот само во избрани продавници. Црна и портокалова боја.

Им се допаѓа и на купувачите..