• Ново
Резервоар за ракави за време на време на време на време
zoom_in

Резервоар за ракави за време на време на време на време

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Мерења на моделот на резервоарот за ракави за време на време на време на време на време : Висина 5 '9,5 ", биста 34" б, половината 25 ", колкови 35". Моделот носи големина S. Ruffle ракав со суров раб. Вметнување на подметнување на панел со скромност. V-врат. Две странични парчиња. 56% памук, 44% полиестер. Миење на киселина од облека. Достапно во разновидни бои. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте го ладно одделно, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо доколку е потребно.

Им се допаѓа и на купувачите..