• Ново
Титаниум Четкани Полиран Жлеб Прстен
zoom_in

Титаниум Четкани Полиран Жлеб Прстен

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Подарете му го овој совршен свадбен бенд кој е симбол на вашата вечна љубов. Дизајниран од титаниум, оваа лента широка 5мм е подобрена со брилијантна четкана завршница за богат мат сјај. Достапно во големина на прст 8, оваа жлебна лента сигурно ќе импресионира.Метална Тежина : 2,51 грама Тип на накит : Стил На Мода : Жлебен Свадбен Накит Завршница : Четкан Пол : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Ширина На Сивата Лента : 5мринг Големина : 8 вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Титаниум Четкан Жлеб Прстен.

Им се допаѓа и на купувачите..