• Ново
Девет. Очиди женски џемпери со кратки ракави
zoom_in

Девет. Очиди женски џемпери со кратки ракави

DEN 287.84

Износ
check Во продавницата.

Суштинското едно и направено ја барате вашата гардероба. Девет. Скочањето на Обетината е направена во мека плетена ткаенина за дополнителна удобност со ласкаво деколте со брод што го бира факторот на стилот. Истегнување на половината со влечење на половината со влечење на само-вратоврска помага да се прилагоди и дефинира половината. Завршени со предни џебови за да се одржат потребите. Не заборавајте : Силуета во стил на џогер прави да носи патики или потпетици ветре! Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : редовно. ИНСЕАМ : 26 ”ИНСЕАМ. Деколте : вратот на бродот. Затворање : Повлечете стил со затворање на копчето за клучеви за грб. Ракави : Кратко. Ockебови : 2 предни функционални џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Затегната половината со врзана вратоврска. Christе женски скок со кратки ракави од девет.

Им се допаѓа и на купувачите..