• Ново
Комбинетот на женски рафли
zoom_in

Комбинетот на женски рафли

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Ископувањето за завиткување е модерно и удобно исто така! Има деколте на каскад и ремен за само -вратоврска на половината. Секси, но дама како во исто време, ова е нов класичен главен дел! 96% полиестер 4 $ спандекс. Стил на комбинезон. Руфл против деколте. Замотот за завиткување е без ракави. Ладно миење на рацете.

Им се допаѓа и на купувачите..