• Ново
Комбинетот за широки нозе за жени
zoom_in

Комбинетот за широки нозе за жени

DEN 216.48

Износ
check Во продавницата.

Овој скок на концепти е удобно, стилски и лесен за носење. Со широката нога на вишок, Крис Крос Фронт и Вртовата половината, ќе влезете во новата сезона со стил. Пар со омилената сандала или Еспадрил за вашиот совршен изглед! V-врат. Краток ракав. Еластична половината. Вратоврска пред. Полиестер/спандекс. Jerseyерси. Машинско миење ладно.

Им се допаѓа и на купувачите..