• Ново
Комбицирање на женски атлетистици во Авиа
zoom_in

Комбицирање на женски атлетистици во Авиа

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Каде бевте цел живот? Комбирот за атлетизии на Авиа комбинира стил и удобност во стил на лесна облека што е совршен за дома или излегување. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Две странични џебови. Деколте за лажичка; без ракави. Еластична половината. 88% полиестер/12% спандекс. Машина за перење. Увезени. Комбинирање на женски атлетиви од Авиа.

Им се допаѓа и на купувачите..