• Ново
Фармерки со Софија од Sofia Vergara Women's Swisted Halter Scumpuit
zoom_in

Фармерки со Софија од Sofia Vergara Women's Swisted Halter Scumpuit

DEN 223.68

Износ
check Во продавницата.

Скокачот на софија Вергара .. Одговорот е да изгледате огромно, но сепак е удобно. Ова едногодишно чудо го комбинира благодатното, флуидно движење на фустанот со чувството добро на панталони. Додадете во секси извртен врвен врв со проток, широко нозе и го имате следниот стил на излегување. Поставете го, спарете го со некои сандали со потпетици и сте завршиле! Тоа е лесно. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : El Mono Halter de Sofia vergara es la solución para lucir gureíble sin dejar a on lado la comodidad. ESTA Singular Prenda Combina la gracia y fluidez de movimiento de un vestido con la comodidad de unos pantalones. Al Agergarle El Sexy Cuello Halter con nudo y una silueta de pierna anda y Holgada, Teanrás tu nueva prenda para salir. Lúcelo con unas sandalias de tacón alto y listo. ¡Así de едноставно! Ексклузивен en. Материјал : 94% вискоза/6% спандекс 94% вискоза; 6% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Fit : Опремена каросерија со опуштени, широки нозе/Talle Ajustado en Corpiño con piernas holgadas y Anchas. ИНСЕАМ : 30 ”. /30 ”de Enterepiernas. Деколте : Извртено запрено деколте/Ескоте -халтер Кон Нудо. Затворање : Повлечете стил со само-вратоврска на задниот дел од вратот/Estilo fácil de Poner con nudo Autoajustable Detrás del Cuello. Ракави : Манга без ракави/грев. Ockебови : Две џебови на странични споеви/дос болилос и лас латерали. Карактеристики : Затегната еластична лента за половината; само-вратен појас; Allover Print/Pretina Elástica Recubierta; Cinturón Autoajustable; естападо комплетно. Halенски пресврт на вратот на вратот од фармерки од Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве прават да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Им се допаѓа и на купувачите..