• Ново
Комо Blu Commенски без ракави, без ракави, комбинезон
zoom_in

Комо Blu Commенски без ракави, без ракави, комбинезон

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Лесно, стилски и скоро за совршено - комбинирано комбинирање без ракави на Blu го одржува вашиот изглед проток и удобен. Тоа е максимална мода за минимален напор. Моделот е 5'10 "и носи големина M. лабаво вклопување. Повлечете го стилизирањето. Без ракави со тенки, прилагодливи ленти. Два џебови од страничен спој. V-врат со мало тресење. Широки, високо-ниски нозе. 95% Рејон/5% Спандекс. Машината што може да се пее. Увезено. Compенски без ракави без ракави од COMO BLU.

Им се допаѓа и на купувачите..