• Ново
Цветни дички без репликации пушани комбинезон од каросерија
zoom_in

Цветни дички без репликации пушани комбинезон од каросерија

DEN 319.68

Износ
check Во продавницата.

Скоканиот џемпери на МСК е неопходен плакарот, бидејќи сте во можност да го облечете нагоре или надолу. Лесен фустан за перење машина. Измијте ладно. Classikенски класичен. Машина за перење. Големини S-XL. Дами облека. Големини S-XL. Дами облека.

Им се допаѓа и на купувачите..