• Ново
Време и време, женски џемпери без ракави
zoom_in

Време и време, женски џемпери без ракави

DEN 399.84

Износ
check Во продавницата.

Подготвувајќи се за денот, само полесно се благодари на времето и џемперот без ракави на TRU. Овој изглед од глава до пети е без напор прекрасен, само лизгајте го, додајте го и изгледате жестоко. Вклучување на V-вратот и отсекувањето на задниот дел ја додаваат вистинската количина на секси на овој готов стил на топло време. Меко и удобно, исто така, овој скок е победа. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% модал. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремени. ИНСЕАМ : 25 ”. Деколте : V-вратл. Затворање : Влече стајлинг. Ракави : без ракави. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Исечен назад со детали за јазол; само-вратен појас; еластична половината; Слаб текстура. Комбинетот без ракави со отсечен грб за жените од време и Тру.

Им се допаѓа и на купувачите..