• Ново
Detailенски руфла детали гаучо скок
zoom_in

Detailенски руфла детали гаучо скок

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Овој џочо скок од завиткување е женствена и софистицирана. Шифонските контрастни рафли по должината на деколтето додаваат убави детали и направете го овој скок уникатен и моден напред. 95% полиестер 5% спандекс. Гаучо Стим со комбинезон. Замотот за завиткување е без ракави. Ладно миење на рацете.

Им се допаѓа и на купувачите..