• Ново
Женско врзано рамо со рамо на ногата
zoom_in

Женско врзано рамо со рамо на ногата

DEN 535.84

Износ
check Во продавницата.

Дали ви треба разноврсен додаток на вашата гардероба? Направено. Протежниот, елегантен скок на МСК го носи вашиот случај на ново ниво со својот пространа дизајн на нозете и симпатични ленти за рамо на вратоврска. Моделот е 5’10 ”и носи големина S. опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. V-neckline. Без ракави со ленти за вратоврска. Аголни, високо-ниски нозе. 80% Рејон/20% постелнина. Машина за перење. Увезени. Scumpenените на Genини нозе за жени од МСК.

Им се допаѓа и на купувачите..