• Ново
Комо Блу ​​женски атлетичар без ракави со ракави
zoom_in

Комо Блу ​​женски атлетичар без ракави со ракави

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Овој тренд на COMO Blu, лесен лесен џемпери без ракави, прави одличен главен дел во сечија гардероба. Обичното чувство е совршено за релаксирање дома или излегување за време на викендот спарен со омилената јакна и чевли од Jeanан. Малку е спортско, но многу прекрасен. Овој скок е лесен и без напор додаток на вашиот плакар. Скока. без ракави. Лесна грижа. Машинско миење. Трбајте суво.

Им се допаѓа и на купувачите..