• Ново
Време и време на кратки ракави за кратки ракави, еластична вратоврска плетена комбинација
zoom_in

Време и време на кратки ракави за кратки ракави, еластична вратоврска плетена комбинација

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Во потрага по разноврсна облека оваа сезона? Па, не гледајте подалеку од времето и плетениот скок на TRU. Опуштено, пријатно вклопување го прави ветре да влезе, додека супер-мека ткаенина е тешко да се излезе. Персонализирајте го изгледот со додавање на омилените чевли и додатоци. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот со ребра. Затворање : Стил на влечење. Ракави : кратки ракави со ребрести еластични манжетни. Ockебови : Две џебови од предни исечоци. Карактеристики : клуч на копчињата со копче; влечење на половината. Плетено скокање за жени од време и Тру.

Им се допаѓа и на купувачите..