• Ново
Симетрија женска вратоврска боја француска терична комбинација
zoom_in

Симетрија женска вратоврска боја француска терична комбинација

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Гледајќи кул и се чувствува одлично во џемперот за вратоврска на Симетрија. Супер-меки француски Тери значи дека ќе се за inубите во минута кога ќе го лизнете. Лесен избор за опуштени денови и лежерни ноќи. Моделот е 5'10 "и носи големина S. опуштено вклопување. Влече стил. Полиестер. Машината што може да се пее. Увезено. Fransенски француски териски скок од симетрија.

Им се допаѓа и на купувачите..