• Ново
Ископување на ракав за ракави за ракави за женски
zoom_in

Ископување на ракав за ракави за ракави за женски

DEN 353.76

Износ
check Во продавницата.

Забавата, скок на ракав за пикав од лажичка треба да биде на вашата листа за купување! Без напор е полиран, облечете се со потпетици или надолу со станови и одржувајте го вашиот стил на точка. Лажичка, исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. ИНСЕАМ : 29 ". Деколте : вишок V-врат. Затворање : Стил на влечење. Ракави : кратки ракави за мафини. Џебови : странични џебови. Карактеристики : вратоврска со половината. има. Инспирирајте се со забавни, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашиот поглед на сè што правите.

Им се допаѓа и на купувачите..