• Ново
Уникатни поволни цени за кратки ракави за кратки ракави за време на џебови со џебови со џебови
zoom_in

Уникатни поволни цени за кратки ракави за кратки ракави за време на џебови со џебови со џебови

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Оваа модерна кратка комбинација има половината за влечење за опуштено вклопување. Солиден ремечен сафари скок е подготвен за вас да се преселите во и надвор од канцеларијата. Прилики : работа, канцеларија, одмор, патување, датира, собирање викенд, бранч, итн. гарнир на градите Girth girth Ширина на рамото PANTONS DENGETXS 36 5/8 27 1 /8 14 7/8 -14 3/8s 38 5/8 - - 29 1/8 15 3/8 - - 15м - 40 1/ 2 31 1/8 15 7/8 - 15 1/2 L 43 3/4 34 1/4 16 5/8 - 16 1/8xl - - 46 7/8 37 3/8 - - 17 3/8 - 16 3/4 уникатни поволни жени Ракав врата на половината на половината со џебови 95% полиестер, 5% спандекс. Увезени. Цврста боја. Пролет лето. Редовно вклопување. Машинско миење ладно со слични бои.

Им се допаѓа и на купувачите..