• Ново
Студената индустрија Зелена сукулентна фабрика остава современ распрскувач на боја, 17, дизајниран од Патриша Пинто
zoom_in

Студената индустрија Зелена сукулентна фабрика остава современ распрскувач на боја, 17, дизајниран од Патриша Пинто

DEN 2015.20

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Патриша Пинто. Зелената сукулентна растение остава современ распрскувач на боја.

Им се допаѓа и на купувачите..