• Ново
СТУПЕЛ РАЗВОЈНА Наутичка мида Конч школки Пејзаж Фотографија wallидна плакета Необраната уметничка печатена wallидна уметност
zoom_in

СТУПЕЛ РАЗВОЈНА Наутичка мида Конч школки Пејзаж Фотографија wallидна плакета Необраната уметничка печатена wallидна уметност

DEN 416.32

Износ
check Во продавницата.

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : животно, мида, без'рбетници, морски живот, школка. Дизајн од Ешли Олдриџ.

Им се допаѓа и на купувачите..