• Ново
Машината за коска од слонова коска од килим, ткаен Монтлер Пуф, 18 коцка
zoom_in

Машината за коска од слонова коска од килим, ткаен Монтлер Пуф, 18 коцка

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Вратете се и одморете се во стил со нашите неверојатно удобни poufs! Без разлика дали сакате да додадете ново седење, потпирач за подножје или фокусна точка во вашата соба, нашиот POUF може да го заврши вашиот стил. Направено со најдобрите матеирали од квалификувани занаетчии, овој POUF е сигурен дека ќе ги додаде завршните допири во вашата соба. Димензии : 18 "x 18" x 18 ". Стил : Комплиментирајте го вашиот декор совршено со оваа прекрасна коцка Pouf. Издржливост : Нашите poufs се направени со трајност и одржливост во умот, направени од најдобрите достапни материјали. Удобно : Пуф е исполнет со густа , Полистирен монистра што го задржуваат облик на облик . Вклучете : Една коцка Pouf. Одржување на грижа : место чисто кога е потребно.

Им се допаѓа и на купувачите..