• Ново
Центричен 301. Премиум Керамички Влошки w Shims & Хардвер
zoom_in

Центричен 301. Премиум Керамички Влошки w Shims & Хардвер

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Центричните Делови Премиум Влошките за Сопирачките обезбедуваат супериорна моќ на запирање и сигурност за патничките автомобили и лесните камиони. Инженерите за центрични Делови работеа со водечките производители на подлоги за сопирачки за да развијат две соединенија за триење специфични за примена кои комбинираат подобрени перформанси на запирање и намален шум при сопирање. Центричните Премиум Влошки за Сопирачките се подготвени за инсталација со прикачени Шипки Со Високи Перформанси и имаат слотови за гас и комори во стилот НА ОЕ за да се оптимизираат перформансите на сопирањето особено во ситуации на повторување. Центричните Премиум керамички соединенија на Перничињата за Сопирачките произведуваат малку прашина од сопирачките и обезбедуваат подолга услуга од другите формули на подлогата за сопирачките. Центричен 301.20250 Премиум Керамички Влошки w/Shims & Хардвер.

Им се допаѓа и на купувачите..