• Ново
Slорџ Машки Хилкрист се лизга со оригинален велур мокасин
zoom_in

Slорџ Машки Хилкрист се лизга со оригинален велур мокасин

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Машката Georgeорџ Хилкрист Мокасин се изработува со 100% оригинална кожа од велур. Овој стил на лизгање има кадифен постава плус чорап со пена, која обезбедува удобност и лесно облекување за сите. Со надворешниот ѓон на гумена чаша TPR, овој лизгач не е одличен само за употреба во затворен простор, туку и издржлив и за абење на отворено. 100% оригинална велур кожа горната. Кадифен постава и чорап. Лесно вклучено и исклучување на дизајнот. Пена чорап за удобност. Издржлив TPR гума од надворешниот ѓон за внатрешна и надворешна употреба.

Им се допаѓа и на купувачите..