• Ново
Елен се наоѓа на машка рафинирана вода што ја отфрла водата на лекарите
zoom_in

Елен се наоѓа на машка рафинирана вода што ја отфрла водата на лекарите

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Постигнете посебен вид изглед со елените за рафинирање на елени, каде кул ја исполнува удобноста во оваа класична силуета со лесна облека. Однесувајте се кон нозете на мека нога Ева со дополнителен слој на мемориска пена што ќе обезбеди удобност со секој чекор. Издржлив ѓон додава безбедност и влечење, а обвивката за влага за влага нуди целодневна самодоверба. Вашите уморни нозе ќе ви се заблагодарат. Материјал : Горна/Инсол : Фаукс кожа; Outsole : полиуретан. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Тип на пети : МПЦ пети. Затворање на чевли : лизгање. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики на удобност : надворешност отфрлање на вода; Ева стапало со мемориска пена; Поставена за влага. Машка рафинирана вода што ја отфрла водата на лекарите од елените.

Им се допаѓа и на купувачите..