• Ново
Heanенски хеланки за јога во Авија
zoom_in

Heanенски хеланки за јога во Авија

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Престанете со пребарувањето, совршен пар хеланки се тука! Модерно, удобно и ласкаво. Хелегите за јога на Авиа ги имаат сите плус детали за ребрата за тој дополнителен трендовски изглед. Полето за влечење за да бидете сигурни дека тие се секогаш таму каде што ви се потребни, странични џебови за вашите работи и ласкава лента за половината за контрола на стомакот. Овие хеланки се исто така злобни за да ве одржат суви и удобни. Исклучиво на. Материјал : 88% рециклиран полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Подигање : високи. Затворање : стил на влечење; Еластична половината со влечење. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : грб без ознаки; проширена манжетна на глуждот; Триаголник Гусет; Меѓулоскана ткаенина. Хеланги за јога за жени од Авиа.

Им се допаѓа и на купувачите..