• Ново
Ѓердан За Новороденчиња, Ѓердан За Бебешки Заби Силиконски Лесен За Дома
zoom_in

Ѓердан За Новороденчиња, Ѓердан За Бебешки Заби Силиконски Лесен За Дома

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Ѓердан за новороденчиња, Ѓердан За Заби За Бебиња Силиконски Лесен За Домашна Спецификација : Тип На Предмет : Ѓердан За Заби За Бебиња Материјал : Листа На Силиконски Пакети : 1 х Силиконски Ѓердан За Заби За Бебиња Силиконски МАТЕРИЈАЛ : Нашиот ѓердан за заби за бебиња е изработен од силиконски материјал со исклучителна изработка, здравје и заштита на животната средина, безбеден и издржлив. ОЛЕСНЕТЕ ЈА НЕПРИЈАТНОСТА при НИКНУВАЊЕ НА ЗАБИТЕ : ѓерданот за заби за бебиња ги масира непцата и ја ублажува болката при никнување на забите додека го одржува вашето малечко среќно. ДИЗАЈН СО МОНИСТРА : Детскиот ѓердан за заби е лесен за држење на малите раце, мек и флексибилен, а дизајнот со монистра и повеќекратните површини за џвакање се совршени за вашето бебе.

Им се допаѓа и на купувачите..