• Ново
Хоксмл Машки Тренинг Блузи, Машка Еднобојна Кошула Хавајски Кратки Ракави Ревер Кошула Секојдневен Спортски Одмор Плажа Врвот кошула Блуза Јуниори Летни Врвови
zoom_in

Хоксмл Машки Тренинг Блузи, Машка Еднобојна Кошула Хавајски Кратки Ракави Ревер Кошула Секојдневен Спортски Одмор Плажа Врвот

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Опис на производот Хоксмл е специјализиран за обезбедување различни стилови на облека. Нашата облека е специјално дизајнирана да направи да се чувствувате посигурни и да станете пошармантни. тимот на хоксмл е посветен да им донесе на нашите клиенти одлично шопинг искуство нудејќи највисоки стандарди на услуга врз основа на одличниот квалитет на сите наши производи.Материјал : мека, дише и лесна памучна ткаенина, која се чувствува удобност и кул во топло време.Повод : Погоден За секојдневно носење, плажа, училиште, канцеларија, бизнис, риболов, свадбена забава или други активности за одмор.Перење : Рачно Перење во ладна вода или нежно миење во машина, без блех и сушење.Овие секојдневни кошули за мажи се одлични За Лето, Aut и Пролет. Совршен за Плажа, Свадба, забава и Тропски Одмор.Оваа кошула може да биде само жена ар како внатрешен натпревар за да одговара на вашата јакна.Големина Табела : Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 105см/41.34 "Ракав : 22см/8.66" Рамо : 44см/17.32 "Должина : 70см/27.56". Големина : Л Големина. : Големи САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 23см/9.06" Рамо : 45см/17.72 "Должина : 72см/28.35". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 115см/45.28 "Ракав : 24см/9.45" Рамо : 46см/18.11 "Должина : 73см/28.74". Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 25cm/9.84" Рамо : 47cm/18.50 "Должина : 75cm/29.53". Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 125cm/49.21 "Ракав : 26cm/10.24" Рамо : 48cm/18.90 "Должина : 77cm/30.31" Прилики : Оваа Секојдневна Кошула Е Одличен Избор за Плажа, Свадба, Одмор, Крстарења, Семејна Фотосесија, Забава, Работа или Секојдневна Секојдневна Облека.Совршен За Лето, Пролет и Autumn.It Силно Се Препорачува Тоа Направете Го Одличен Подарок За Себе, Дечко, Сопруг, Татко, Син. Премиум Ткаенина : Оваа Кошула За Мажи Е Изработена од Мека и Лесна Ткаенина, Удобна и Дише, Која Останува Ладна и Релаксирана За Време на Летната Облека и Ве Прави Удобни и Згодни. Натпревар за облека : Овие Модни Секојдневни Кошули Со Кратки Ракави Може Лесно да се Совпаднат со Панталони За Облекување, Чино и Фармерки, за Секојдневен Секојдневен Изглед. Забелешка : Машки Обични Маици, Големина НА САД. Ве Молиме Внимателно Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате. Нега на облека : Машинско Перење Машка Кошула За Плажа Со Ладна Вода и Закачете ја Да се Исуши. Ниско Железо Доколку Е Потребно.

Им се допаѓа и на купувачите..