• Ново
Добинсонови-ГС57-622
zoom_in

Добинсонови-ГС57-622

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Супериорен Дизајниран Нитро Гас Шокови, подебели ѕидови, подолго патување. Јапонски NOK мулти-усна пломби. Фукс германски амортизер масло. Природни Гумени Чаури за намалени вибрации и флексибилност на бучавата.   Овие обезбедуваат дополнително патување преку залиха, истовремено зголемувајќи ја големината и дебелината до максималните можни спецификации за долг живот и одлични перформанси на и надвор од патот.  Може да се користи Со Добинсонови - ГС57-622.

Им се допаѓа и на купувачите..