• Ново
иопко карго панталони жени Жени Искинати Копчиња Момче Тенок Фит Фармерки Излитени Потресени Растегливи Тексас Панталони Темно сина Л
zoom_in

иопко карго панталони жени Жени Искинати Копчиња Момче Тенок Фит Фармерки Излитени Потресени Растегливи Тексас Панталони Темно

DEN 474.88

Износ
check Во продавницата.

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S - - половината : 68см/26.77" - - колк : 93см/36.61" - - должина : 98СМ/38.58". Големина : М - - Половината : 73см/28.74" - - Колк : 98см/38.58 "- - Должина : 99см/38.98". Големина : Л - - Половината : 78см/30.71 "- - Колк : 103см/40.55 "- - Должина : 100см/39.37". Големина : XL - - Половината : 83cm/32.68" - - Колк : 108cm/42.52" - - Должина : 101cm/39.76". Големина : XXL - - Половината : 88cm/34.65" - - Колк : 113cm/44.49 "- - Должина : 102cm/40.16 " Карго Панталони Жени. Жени Копче Искинато Момче Тенок Фит Фармерки Излитени Потресени Растегливи Тексас Панталоникарактеристики : Материјал : 98% Памук, 2% Спандекс.Ако сте во потрага по повеќенаменски дното кои работат за секоја пригода, тогаш овие панталони се само за вас! Повод : Погоден За Носење Во Многу Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Домот, Излегувањето, Одморот, Работата, Викендот, Празникот, Секојдневниот, Состанокот, Прошетката по Вечерата, Пикникот. Карактеристика : два странични џебови, Искинати, Слаби Нога, Копче.Ве молиме следете го нашето мерење на половината и измерете ја половината за да одговара.Пол : Женски Тип На Шема : Почва Повод : Обична Дебелина : Стандарден Материјал : Полиестерска Сезона : Четири Сезони што добивате : 1 Еез Женски Фармерки.

Им се допаѓа и на купувачите..