• Ново
Црвена Кап Машка Алатка Панталони Со Мимикс
zoom_in

Црвена Кап Машка Алатка Панталони Со Мимикс

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Не сте поседувале удобни работни панталони додека не поседувате пар од овие. Нашите Комунални Панталони MIMIX_ користат вградени флексибилни панели за да обезбедат супериорна флексибилност и удобно вклопување за да можете да се наведнувате, сквотирате и истегнувате без ништо да ве задржува. Тие се исто така отпорни на брчки и бледнеат во боја за да изгледаат добро во годините што доаѓаат. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки со уште помека рака; Вградените flex панели MIMIX® обезбедуваат супериорна подвижност и удобно вклопување за да можете да се наведнувате, сквотирате и истегнувате без ограничување; директно Вклопување има ажуриран пораст што седи малку под половината; Тенок низ седиштето и бутот со отвор на ногата што се вклопува над работните чизми.

Им се допаѓа и на купувачите..