• Ново
дрпгунли Женски Комбинезони Плус Големина Комбинезон, Пролет И Лето Еднобоен Секојдневен Широк Тип Комбинезон Без Ракави, Еден Комбинезон За Женски Комбинезони З?
zoom_in

дрпгунли Женски Комбинезони Плус Големина Комбинезон, Пролет И Лето Еднобоен Секојдневен Широк Тип Комбинезон Без Ракави, Еден

DEN 244.16

Износ
check Во продавницата.

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.Големина : С-Биста : 95см/37.40" - - - - Половината : 64-79см/25.20-31.10" - - - - Колк : 105см/41.34" - - - - Рамо : 38см/14.96" - - - - Должина : 136см/53.54". Големина : МБиста : 100см/39,37"- - - - Половината : 68-83см/26,77-32,68" - - - - Колк : 110см/43,31" - - - - Рамо : 39см/15,35" - - - - Должина : 138см/54,33". Големина : ЛБиста : 105см/41,34"- - - - Половината : 72-87см/28,35-34,25" - - - - Колк : 115см/45,28" - - - - Рамо : 40см/15,75" - - - - Должина : 141см/55,51". Големина : XL - - - - Биста : 110cm/43.31"Половината : 76-91cm/29.92-35.83" - - - - Колк : 120cm/47.24" - - - - Рамо : 42cm/16.54 "- - - - Должина : 143cm/56.30". Големина : XXL - - - - Биста : 115cm/45.28" - - - - - Половината : 80-95cm/31.50-37.40"Колк : 125cm/49.21"Рамо : 43cm/16.93" - - - - Должина : 146cm/57.48" ве Молиме проверете ја табелата со големини во. Ткаенината е удобна, мека и еластична, погодна за повеќето типови на тело, со целосен резултат на удобност. Прилика : Летна Плажа; Домашна Облека; Градина; Секојдневно Носење; Одмор; Патување; Улична Мода; Канцеларија; Породилно. Комбинезони Што Ги Прегрнаа сите Облини : Нашите комбинезони изработени со набори низ целата страна, наборот може слободно да се отвора и затвора според ширината на телото за да помогне да се покрие секој имс што вашето тело може да го има и да добие ласкава фигура, во меѓувреме наборот во вертикална насока прави да изгледаме сите високи нозе. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Ако сакате лабаво вклопување, купете една големина нагоре.Измијте ги одделно од другите бои за облека за прв пат, а потоа измијте ги во вода под 30 степени.

Им се допаѓа и на купувачите..