• Ново
Apple iPhone Plus 128 GB отклучен GSM 4G LTE телефон - Заштитник на екранот со црвена + течностнано
zoom_in

Apple iPhone Plus 128 GB отклучен GSM 4G LTE телефон - Заштитник на екранот со црвена + течностнано

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

i Phone 7 Plus драматично ги подобрува најважните аспекти на искуството на i Phone. Воведува напредни нови системи за фотоапарати. Најдобри перформанси и траење на батеријата досега во i Phone. Импресивни стерео звучници. Најсветлиот, нај шарен приказ на i Phone. Попрска и отпорност на вода. И изгледа како моќно како што е. Ова е i Phone 7 Plus. i Phone 7 Plus достигнува ново ниво на иновации и прецизност. Куќиштето е прскање и отпорна на вода. Домашното копче е целосно повторно инженерство. И со нов дизајн на унии, кој е лесен за допир, i Phone 7 Plus се чувствува неверојатно како што изгледа. Со целото нејзино куќиште повторно инженерство, i Phone 7 Plus е првиот i Phone отпорен на вода. Значи, сега сте заштитени како никогаш порано против излевање, прскања, па дури и прашина. Домашното копче на i Phone 7 Plus е напредно копче со цврста состојба дизајнирано да биде издржливо, одговорно и чувствително на притисок. Работејќи во тандем со новиот таптички мотор, ви дава прецизни тактилни повратни информации додека притискате. И тоа е дури и прилагодливо. Добредојде дома. i Phone е најпопуларната камера во светот. Сега повторно ја инженериравме камерата за i Phone 7 Plus за да има поставка со двојна камера. Омилената камера на i Phone, додавајќи оптичка стабилизација на сликата, отвор од ƒ/1,8 и леќи со шест елементи го прават уште подобро за снимање фотографии и видеа со слаба осветленост. И со напредни нови функции како широко снимање во боја, вашите фотографии и фотографии во живо ќе изгледаат уште поживописни. 5,5-инчен Retina HD LED-Backlit Display со IPS Technology, 1920 x 1080 пиксели со Oleophobic облога со отпечатоци од Олеофобичен Bluetooth : V4.2, A2 DP, LE; GPS : Да, со A-GPS NFC : Да, само јаболко плати; USB : Micro USB v2.0, реверзибилен конектор. Не-отстранлив 2900 mah литиум јонски капацитет. Димензии : 6,23 x 3,07 x 0,29 инчи, тежина : 6,63 мл. Вклучено со телефон - Теченнноно заштитени заштитник на екранот.

Им се допаѓа и на купувачите..