• Ново
Circuit 65w Тип-C AC Адаптер Полнач Компатибилен Со Lenovo ThinkPad P52s 20V USB-C Psu Кабел За Напојување
zoom_in

Circuit 65w Тип-C AC Адаптер Полнач Компатибилен Со Lenovo ThinkPad P52s 20V USB-C Psu Кабел За Напојување

DEN 641.44

Износ
check Во продавницата.

Circuit 65w Тип-C AC Адаптер Полнач Компатибилен Со Lenovo Think Pad P52s 20 V USB-C PSU Кабел За Напојување Kircuit Адаптер/Полнач/Моќ/Кабел специјално дизајниран и тестиран за да ги задоволи потребите за напојување на вашиот уред.производ направен со најквалитетни материјали.100% Сосема нов, адаптер За Замена за наведениот модел, Адаптерите За Кружни Кола се пренослив извор на енергија за кога сте во движење, дома или канцеларија. Овој адаптер е потврден и тестиран за да се осигура дека ќе работи со вашиот уред.Ве молиме проверете го вашиот модел пред купувањето.Ако не можете да го најдете вашиот модел овде, ве молиме контактирајте не со името на вашиот производ и информациите за моделот, ние ќе ви помогнеме да го пронајдете вистинскиот адаптер/ полнач. Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V, 50/60 Hz.Одлично за замена или патување назад. 100% Сосема Нов, Произведен со најквалитетни материјали (не-ОЕМ). Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. 100% Компатибилен со наведениот модел на уредот. 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 целогодишна гаранција за услуга. Брод Истиот или следниот работен Ден Загарантирана.

Им се допаѓа и на купувачите..