• Ново
Кембриџ Сезони Огледало
zoom_in

Кембриџ Сезони Огледало

DEN 2543.84

Износ
check Во продавницата.

Огледалото На Годишните времиња има уметнички дизајн на втиснување на лисја и лоза, чисти линии и едноставност кои се инспирирани од Американската традиција на стилот на Шејкер. Со ова огледало можете да додадете топлина, стил и удобност во секој амбиент во спалната соба. Сезони Огледало. Цреша ѕвезда заврши. Уметничко втиснување на лисја и лоза. Чисти линии и едноставност.

Им се допаѓа и на купувачите..