• Ново
Адамс Производство на стол со низок грб, мудрец
zoom_in

Адамс Производство на стол со низок грб, мудрец

DEN 2927.84

Износ
check Во продавницата.

Краток опис не е достапен Адамс Производство смола Патио Слабена столица - SAGE Совршен спој на цена и издржливост! Стабилниот и стилски стол со низок грб е совршен за тремот, внатрешен двор или палубата. Заштитено со УВ за да се спречи бледнее во боја, столот со низок грб е гордо направен во САД од висококвалитетна обликувана смола за одржување без проблеми и перформанси на сите временски услови. Оценето на 250 фунти. и тестирани на станбени стандарди на АСТМ. Висококвалитетна смола отпорна на временски услови. УВ заштитен за да спречи бледнее. Лесно за чистење и складирање.

Им се допаѓа и на купувачите..