• Ново
Враќање на Колеџот Tejiojio Дозвола, Минималистички Рамен Прстен Прстен Широк Одговара
zoom_in

Враќање на Колеџот Tejiojio Дозвола, Минималистички Рамен Прстен Прстен Широк Одговара

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Вештачки уникатен. Нашите Еластични Меки сандали Отпорни На абење Со Гумени стапала се прават лесни и издржливи одење. Сандалите што дишат се одлични за различни активности и лесно се ставаат и соблекуваат. Прилагодлив дизајн со тока, има и широки стапала за гушкање со еден ремен за одлична, рамна и вкоренета разновидност на фанки сандали за удобно вклопување. Продлабочете го модниот тренд, целосно покажете го вашиот шарм. Ова е најпотребниот пар чевли за модерни жени. Забелешка : материјалот ЕВА може да се намали и деформира на висока температура. Ве молиме, не изложувајте го на сонце долго време. Висок квалитет-Користење на висококвалитетна вештачка кожа, заштита на животната средина и удобност. Погоден за тинејџери, девојки и жени од сите возрасти. Издржлив и удобен-уживајте во секојдневното излегување со нашите секојдневни сандали. Нашите женски сандали се издржливи. Цврстиот гумен ѓон е против лизгање и отпорен на абење. Секојдневна употреба-поради нивниот отворен дизајн, лесно се ставаат или вадат. Совршен за пешачење, шопинг и одмор. Стриптизети, свадби, шопинг, интервјуа, забави, секојдневен, Ноќта на Вештерките, Божиќ, датуми, улици, фустани, вечери, танци, годишнини или други специјални настани, големи настани. Мек Кревет За Нозе-амортизиран со густа, мазна и флексибилна ПЕНА ЕВА, добра за вашите стапала. Надворешниот ѓон со нелизгачка шема ја подобрува големата стабилност. Едноставен и секојдневен дизајн на стил, работата во канцеларија е исто така многу удобна и удобна. Лето задолжително - Без разлика дали носите шорцеви, фармерки, Маица или симпатичен фустан, едноставните сандали можат веднаш да направат секоја едноставна облека да изгледа шик. Гаранција за задоволство-Tejiojio сериозно ја сфаќа услугата за клиенти. Доколку имате какви било прашања или коментари, слободно контактирајте не преку е-пошта. Ние ќе ви одговориме 24 часа на ден во текот на работните денови и ќе се потрудиме да ги задоволиме вашите потреби.

Им се допаѓа и на купувачите..