• Ново
Crated со Loveубов: Незгодните години-тривијална игра во стилот на 90-тите години, игра со ноќна табла, трка против време, на возраст од 18 години, играчи
zoom_in

Crated со Loveубов: Незгодните години-тривијална игра во стилот на 90-тите години, игра со ноќна табла, трка против време, на

DEN 799.20

Износ
check Во продавницата.

Незгодните години - игра на парови што е сето тоа и торба чипови! Здрава забава за 2 играчи. Вие и вашиот партнер и се транспортирате назад во првиот ден од средното училиште околу 1995 година! Секој мора да ја преживеете годината со собирање поени и завршување на предизвици! Во оваа игра со тривија од 90 -тите, играчот со најдобри победи на Успех! На патот, ќе соберете неславни предмети од 90 -тите години, ќе се смеете заедно и ќе докажете дека сте господар на тривија! Игра Дојде со : 90 -тите тематски табли за игри, 80 картички за предизвици/тривија, 2 картички за извештаи, токени со ставки од 12 90 -ти, 2 парчиња играчи, 1 умре, лист со правила и пристап до тематска содржина на бонуси. Игра и компоненти со теми од 90-тите години : Овие тематски компоненти ги потопуваат играчите во темата 90-ти и додаваат длабочина во искуството на игра . Игра со два играчи : Овој производ е специјално дизајниран за двајца играчи, што го прави совршен избор за датум ноќ или А. Специјална пригода со партнер . Конкурентна игра : Играта е дизајнирана за конкуренција помеѓу играчите. Овој аспект додава ниво на возбуда и забава бидејќи играчите се стремат да постигнат највисок резултат . 2 игра на играчи : Вклучува игра со табли со 2 играчи со сите потребни парчиња. Ова осигурува дека играчите имаат сè што им е потребно за да ја играат играта надвор од кутијата, додавајќи ја практичноста на производот . Дигитална содржина : Вклучува содржина како што е тематски рецепт, список со филмови и плејлиста за Spotify. Ова го подобрува целокупното искуство на играта, обезбедувајќи дополнителни активности и забава поврзани со темата на играта.

Им се допаѓа и на купувачите..