• Ново
Ханес Крајна Совршена Покриеност Женска Безжична Маица Градник Црн Десприт ХС
zoom_in

Ханес Крајна Совршена Покриеност Женска Безжична Маица Градник Црн Десприт ХС

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

ЧУВАЈТЕ ГО ЛАДНО, УДОБНО И ПОКРИЕНО Во Потрага По безжичен градник што го има сето тоа? Hanes Ultimate® Совршен покриеност безжичен градник може да биде токму она што го барате. Започнува со удобноста На Удобноста flex Fit® 4-насочна ткаенина за истегнување што се движи без напор со вас. Врвната поддршка е обезбедена со чаши од пена и ребрести ребрести без штипкање. Овој градник без жица нуди уште поголема удобност од кул comfort® ткаенина што ја отстранува влагата од вашата кожа за да ве одржува ладни и удобни цел ден. Кога станува збор за покриеност, овој безжичен градник за истегнување ја обезбедува целосната покриеност што ја сакате со прилично V-деколте во кое се сместени многу модни стилови. И мазните, беспрекорни чаши од жакард го прават овој безжичен стил совршен градник за маици што речиси исчезнува под прилепената облека. Ќе ви се допаднат конвертибилните ремени кои се трансформираат од традиционално во вкрстено носење за да се приспособат на различни модни стилови. Плус, дизајнот без ознаки значи дека нема ознака за чешање или собирање. И со паметната големина На Ханес, лесно е да ја пронајдете вашата совршена големина. Сите ЗА УДОБНОСТ - Врвен водат ткаенина обезбедува исклучителна удобност и поддршка, вклучувајќи не-нотка, не-копа ребрести под бенд. ПОКРИЕНОСТА ШТО ЈА САКАТЕ-стил На Целосна покриеност со чаши од пена за безжична поддршка и ласкаво V деколте. СЕ ДВИЖИ НА СЕКОЈ НАЧИН што ГО ПРАВИТЕ - Удобноста На Флекс Фит 4-насочната ткаенина од жакард лесно се движи со вас за да ви помогне да заборавите дека ја носите. ЧУВАЈТЕ ЈА Вашата Ладна Удобност ткаенината што ја отстранува влагата ве одржува ладни и удобни цел ден. ДОБИЈТЕ СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ-Паметната Големина се прилагодува на вашата совршена големина и форма, така што секогаш добивате совршено вклопување. Дизајн БЕЗ ОЗНАКИ значи дека нема досадна ознака за собирање. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА-Изработена од најлонска/спандекс мешана ткаенина за удобен, безжичен градник со вистинска количина на истегнување. МИЕЊЕ СО ЛАДНА ВОДА-Ханес препорачува машинско перење на овој безжичен градник за маици во ладна вода за да помогне во намалувањето на потрошувачката на енергија. Удобностфлекс Одговара на 4-насочната ткаенина за истегнување обезбедува флексибилно вклопување што се обликува за да ви одговара. Лесно се вклопува! Паметни Големини Форма За Да Ви Одговараат. Чашите од пена со целосна покриеност помагаат да се обезбеди форма и поддршка. Прилагодлива кука и затворање на очите во задниот дел. Ознака-бесплатно за удобност без чешање.

Им се допаѓа и на купувачите..