• Ново
Универзитет во Тенеси Партии за резерви за резерви, им служи на гостите
zoom_in

Универзитет во Тенеси Партии за резерви за резерви, им служи на гостите

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Секој комплет за затегнување на Универзитетот во Тенеси содржи : 8 хартиени плочи на Универзитетот во Тенеси, 20 салфетки на Универзитетот во Тенеси, 8 пластични чаши на Универзитетот во Тенеси и 24 парчиња пластични прибор за јадење од портокал. Користете ги овие волонтери плочи, салфетки и чаши за да покажете loveубов кон вашиот тим. Овој комплет за затегнување на Универзитетот во Тенеси ви овозможува да се забавувате во стил додека чекате за големата игра со сите ваши колеги фанови на Волс. Комплет за снабдување со 60 парчиња партии. Служи на 8 навивачи на волонтери. Совршено за сервирање пијалоци пред играта и храна на вашата забава за задната страна.

Им се допаѓа и на купувачите..