• Ново
Овална форма портокалова килибарна прстен со пет камен со сребро
zoom_in

Овална форма портокалова килибарна прстен со пет камен со сребро

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Овој прекрасен овален балтички килибар 5 камен прстен во сребро е класичен и безвременски. Одликувајќи се со портокалови килибарни скапоцени камења, овој прстен е внимателно направен во чисто сребро од 925 Стерлинг. Родиум финиш го обложува овој прстен за да се обезбеди сјајот да трае подолго. Овој килибарски прстен доаѓа привлечно спакуван во кутија за подароци за потпис. Ораво овален балтички килибар 5 камен прстен во Стерлинг сребрен скапоцен камен : килибар. Метал : Стерлинг сребро. Заврши : Родиум. Тежина : 2,1 грама. Должина : 0,75 инчи. Ширина : 0,25 инчи. Висина : 0,25 инчи. Достапни големини : 5, 6, 7, 8, 9. Доаѓа во атрактивна кутија за подароци за потпис.

Им се допаѓа и на купувачите..