• Ново
Уникатни поволни цени за тексас панталони за одблесоци со висок половината
zoom_in

Уникатни поволни цени за тексас панталони за одблесоци со висок половината

DEN 623.84

Износ
check Во продавницата.

Мека и удобна во секојдневно носење, а истовремено и издржливо. Овие ретро пантолони со дното, за да ја истакнат линијата на нозете и издолжените пропорции, ќе станат ваша нова убов. Со пар чизми со високи потпетици, многу модерни. За високи жени, може да одговара на пар рамни чевли во Оксфорд, веднаш да стане во фокусот на толпата. Повод : Обичен, работа, надворешна, формална пригода.Сиз Girth Girth Должина 1/2. 1/2Тој ширина 25 1/4 39 5/8 34 1/4 20 1/8s 27 1/8 40 1/8 36 1/4 21 1/4m - 29 1/8 - - 40 3/4 38 1/4 22 1/2 L - - 32 1/4 41 3/8 41 3/8 - - 24 1/8xl 35 3/8 - - 41 7/8 44 1/2 25 3/4 Единствени поволни цени за тексас на панталони за одблесоци Високиот дел од половината на дното на дното на дното на фармерките 75 % Памук 23% полиестер 2% спандекс. Увезени. Високо-половински. Bellвоно дно. Затегната ткаенина. Скриен патент.

Им се допаѓа и на купувачите..