• Ново
Макита 18в lxt® Литиум-Јонски Безжичен Тример За Жици, Само Алатка
zoom_in

Макита 18в lxt® Литиум-Јонски Безжичен Тример За Жици, Само Алатка

DEN 2528.00

Износ
check Во продавницата.

Литиум-Јонскиот Тример ЗА Безжични Жици ОД 18v LX (XRU02 Z, само алатка) е разноврсно решение за сечење и кастрење на пејзажот, но без бензин или cord.It дел Од проширената Литиум-јонска серија На Макита 18 V, најголемата постава на безжични алатки во светот напојувана од Литиум-јонска батерија во стилот НА слајд ОД 18v. Макита 18в Литиум-Јонските батерии имаат најбрзо време на полнење во своите категории, така што поминуваат повеќе време работејќи и помалку време седејќи на полначот. Литиум-Јонскиот Тример ЗА Безжични Жици ОД 18v LX (XRU02 Z, само алатка) е разноврсно решение за сечење и кастрење на пејзажот, но без бензин или cord.It дел Од проширената Литиум-јонска серија На Макита 18 V, најголемата постава на безжични алатки во светот напојувана од Литиум-јонска батерија во стилот НА слајд ОД 18v. Макита 18в Литиум-Јонските батерии имаат најбрзо време на полнење во своите категории, така што поминуваат повеќе време работејќи и помалку време седејќи на полначот.

Им се допаѓа и на купувачите..