• Ново
Јасна Пластична Влечка Виси Држач За Лепило Со 2 Куки Држач За Влечки За Спални Соби Во Бања
zoom_in

Јасна Пластична Влечка Виси Држач За Лепило Со 2 Куки Држач За Влечки За Спални Соби Во Бања

DEN 415.84

Износ
check Во продавницата.

Организатор На ѕид : држачот е одличен начин да се максимизира неискористениот ѕиден простор насекаде во куќата. Чувајте ги предметите организирани и лесни за наоѓање.Забелешки : Материјал : СТОМАЧНИ+МИЛЕНИЧИЊА

Им се допаѓа и на купувачите..