• Ново
Спортски Градници За Жени Висока Поддршка Голема Биста Безжичен Склекови Јога Градник Цврст Принт Црн 38
zoom_in

Спортски Градници За Жени Висока Поддршка Голема Биста Безжичен Склекови Јога Градник Цврст Принт Црн 38

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Големина : 36 Чаша : 36/80БЦ Големина : 38 Чаша : 38/85БЦ Големина : 40 Чаша : 40/90БЦ Големина : 42 Чаша : 42/95БЦ жени без челичен Прстен француска Долна Облека Секси Голем Отворен Грб Прекрасен Градник Во Форма На Грб Летен Ултра Тенок Пупка Карактеристики : предниот дел на градите е Дизајн На Вратот.Задниот дел на долната облека е дизајн во форма на јас, многу удобен и дише. различни бои нараквиците можат со облека со различна боја и погодна за носење Во различни прилики оваа долна облека без челик ќе одговара на вашето тело многу добро и ќе направи да се чувствувате опуштено и удобно.Ќе добиете : 1 х секси долна облека. Повеќе бои и повеќе големини,ве молиме внимателно погледнете ја нашата листа со големини пред да ја купите. долната облека многу добро ќе одговара на вашето тело и ќе направи да се чувствувате опуштено и удобно.Повеќе бои и повеќе големини,ве молиме внимателно погледнете ја нашата листа со големини пред да ја купите. Не може да се отстрани подлогата за градите, меките ремени за да ја држат вашата бралета и да ја држат во добра положба. Рачно Миење !!! Спортски Градници За Жени Висока Поддршка Голема Биста Безжичен Склекови Јога Градник Цврст Принт Црн 38. Лесни контурни чаши за природно обликување и поддршка. €ЗДРАВЈЕ и УБАВИНА} спортски градници Со Големо влијание Погодни за Пилатес,тенис,трчање,јога,фитнес,Теретана,тренинг,тренинг или дневен салон. Тие исто така можат да бидат најдобриот подарок за одмор за мама,сопруга или спикална дама. Со заштита на спортскиот градник, можете само да се потите и да вежбате!. ЦЕЛОДНЕВЕН ГРАДНИК ЗА УДОБНОСТ-тајната е во супер меката, ткаена растеглива ткаенина што одговара на вашето тело. Овие беспрекорни градници за жени помагаат да се елиминира испакнатоста, промовирајќи мазна силуета под вашите омилени кошули и фустани!. Има 2-3% разлика според рачното мерење.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.

Им се допаѓа и на купувачите..