• Ново
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полу-Цврста Мека Дијамантска Форма Фигаро ИД Нараквица
zoom_in

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полу-Цврста Мека Дијамантска Форма Фигаро ИД Нараквица

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Дајте му на вашата омилена облека ажуриран изглед со оваа нараквица за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на синџирот од 14 каратно жолто злато фигаро. Оваа нараквица со синџир фигаро широка 6мм држи ИДЕНТИФИКАЦИСКА плоча во форма на мек дијамант од 34х10мм и се прицврстува со затворач од јастог за удобно вклопување. Оваа нараквица е достапна во должина од 7 инчи.Метална Тежина : 5,57 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Фигаро ИД Нараквица : Унисексклас : Јастог Канџи Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 7-инчен х 6мм Нараквица, 34мм Х 10мм Идсеми-цврста Мека Дијамантска Форма Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци Со бел лак, совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Сад Материјал : Примарна Чистота : 14к Завршница : Полиран Камен Количина_1 : 1 Должина На Предметот : 7 Во Должина На Синџирот : 7 Во Тип На Синџир : Ширина На Синџирот Фигаро : 6 мм Шарм/Должина На Елементот : 34 мм Шарм/Ширина На Елементот : 10 Мм Затворач /Конектор : Карактеристика На Јастог : Полуцврста. Материјал : Основно : Златен Камен Форма_1 : Тбд Камен Големина_1 : 5.38 х 5.35 мм Ширина На Предметот : 10 мм Гравирање : Да Тип На Производ : Накит Накит Тип : Нараквици Продадени По Единица : Секој Тип На Нараквица : ИД Нараквици Пол : Унисекс. Совршен за лична облека или подарок за вашата љубов да го одбележи вашиот посебен момент. Одличен подарок за вљубените, годишнина, ангажман, свадба, роденден, Божиќ, нова година, дипломирање или некои посебни моменти во животот.

Им се допаѓа и на купувачите..