• Ново
Вештачко растително растително растојание од марка 9 ”во бел керамички тенџере
zoom_in

Вештачко растително растително растојание од марка 9 ”во бел керамички тенџере

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Вештачко растителна рамка на природната марка 9 ”во бел керамички тенџере. Овој современ и едноставен керамички засадувач со реален аранжман за зеленило е совршен за вас! Допир на зеленило е одличен додаток за таблети или работна површина за украсување на вашиот дом или настан. Тоа е совршено прилагодено за клупите, патиштата, мантилите, масите за кафе и многу повеќе. Работа од дома? Додадете личен допир на вашиот работен простор. Не е потребно поставување, не е потребно одржување. Не е потребно наводнување за да може секој да го стори тоа. Вештачко растително растојание од марка 9 ”во бело керамички тенџере 9" Висина вештачко зеленило растение Бело керамички тенџере модерен и едноставен стилски дизајн одличен за украсување на вашата соба за домови или дом за враќање на училиште совршен за надавање. Не е потребно одржување. Стилски бел керамички тенџере .

Им се допаѓа и на купувачите..